KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12771434
nr 1277 1434
Oidentifierad konstnär. Signerad, stilleben. Olja på duk, 90x120 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 30 september 2019
kl 18:07:29
600 kr
1.600 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.600 kr (Budbetjänt)